Rubriky
Novinky

Dovoz auta z Rakouska v době Korony

Vážení zákazníci, kamarádi a fanoušci,

vzhledem k aktuálním opatřením a nařízením vlády oznamujeme všem našim zákazníkům, že od 07.10.2020 do ukončení nebo uvolnění opatření ze strany vlády je naše kancelář v Praze pro veřejnost dočasně uzavřena. Během čtvrtku a pátku 08-09.10.2020 dořešíme neodkladné rozjednané záležitosti při dodržení všech vládních nařízení. Po celou dobu uzavření jsme připraveni odpovídat na jakékoli vaše dotazy a budeme i nadále pracovat ale z domova.

Veškeré záležitosti ohledně dovozu a prodeje automobilů, obytných vozů, karavanů přívěsných vozíků i vestaveb HUMER, řešíme na e-mailu info@autoimportgroup.cz a nebo na telefonu +420 603 737 626 (Jakub Holub).

Vše ohledně autopůjčovny a půjčovny obytných vozidel na, přepravy martin@autoimportgroup.cz , tel.: +420 607 737 727 (Bc. Martin Vaněk).Vše ohledně pojištění a financování na pojištěni@autoimportgroup.cz , tel. +420 605 177 133 (Laura Navrátilová).

Jsme připraveni vše řešit elektronickou formou a nebo telefonem. V případě nutnosti přijedeme. Na těchto webových stránkách najdete jak veškeré informace ke všem nabízeným službám. Informace o nabízených přívěsných vozících, přepravnících koní, vestavbách HUMER najdete na www.dovozautzrakouska.cz/humer

Snažíme se chovat zodpovědně tak, abychom nebyli sami nakaženi a zároveň chceme absolutně zabránit tomu, abychom případně nakazili my někoho jiného. Proto prosím pochopte tento radikální krok. Věřte, že nás to netěší a sami tímto opatřením utrpíme velké ztráty, ale rádi bychom po odeznění této obecné situace opět zdraví nastoupili do plného provozu a rozjeli zastavený vlak.

Ani si neumíte představit, jak rádi bychom vám je ukazovali a prodávali, ale zdraví a životy lidské jsou pro nás přednější.

Jakmile vláda odvolá zákazy, situace se uklidní a vše doufám ve zdraví přežijeme, budeme pro vás k dispozici na provozovně opět jako dříve do roztrhání těla, protože ekonomické ztráty budeme dohánět všichni do jednoho ještě dlouho po uzdravení celé Evropy.

Přeji všem pevné zdraví a zároveň všem přeji, ať to brzy skončí. Každý pro to musíme udělat maximum.