Rubriky
Novinky

Máme nový web: Jezdíme elektro

Září 2020 nepřineslo jen nový školní rok, kdy děti a mládež, odpočaté z prázdnin, zasedly do školních lavic. Autoimport group o prázdninách neodpočíval. Svým zákazníkům tak nabídnul nový web. Jednodušší, přehlednější, s více informacemi o elektromobilech. Motto: „Jezdíme elektro – Prodej a pronájem elektromobilů – financování a pojištění“ vévodí záhlaví nových stránek. Menu nabídne přímou navigaci na Prodej vozů, Pronájem vozů, Služby a Nabíjení.

Prodej vozů prezentuje online nabídku ve světě nejprodávanějších elektromobilů Nissan Leaf, AUDI, BMW a vozů Tesla. Jak luxusních sedanů Model S, tak stejně luxusních SUV Model X. Vozy jsou k dispozici většinou ihned skladem.

Pronájem nabídne stejnou „svatou trojici“. V rozmanité škále od hodinové zážitkové jízdy, přes denní zápůjčky, až po pronájmy měsíční nebo v řádu let. Nemusíte tak hned elektromobil kupovat, je lépe si ho v denním provozu vyzkoušet, aby sedl právě a jen Vám.

S tím úzce souvisí i komplexní Služby Autoimport group v oblasti elektromobility. První je dovoz elektromobilu z EU. Zadáte parametry Vašeho vysněného elektromobilu a Autoimport group jej pomůže sehnat. Když si vyhledáte sami nabídku na některém ze známých evropských inzertních portálů, Autoimport group se už postará o vše ostatní. Např. vyjedná cenu a podmínky, zajistí dovoz elektromobilu do ČR, jeho registraci, pojištění i financování. Protože hotovostně to lze, ale úvěr nebo operativní leasing může vyjít lépe.

Současně Autoimport group řeší i nabíjení a příslušenství k elektromobilu, tedy nabíjecí stanice, kabely, redukce, abyste svůj vůz napájeli s přehledem vždy a všude. K tomu slouží speciální e-shop na AUKRO www.aukro.cz.

Novinkou na webu je BLOG. Každý týden do něj přibývají zajímavosti z oblasti elektromobility, autosalonů, ale i články, seznamující širokou veřejnost s existencí elektromobilů, nabíjecích stanic, domácího ekosystému, dotačních možností a pro odlehčení i poznání, že to jde, z cest elektromobilem po Evropě.

Jakub Holub