DOVOZ AUT

Projděte si naše služby krok za krokem. Můžete je využít samostatně, nebo ve zvýhodněném balíčku. Je to jen na vás.

Vyhledání vozu

Někteří zákazníci za námi přijdou s konkrétním vozem. Jiní chtějí s nalezením vysněného auta pomoci – buď nemají konkrétní představu nebo nechtějí trávit čas hledáním na internetu.

Najdeme ojeté vozy podle vašich požadavků

Vybírání ojetého auta nemusí znamenat dny a hodiny strávené procházením inzerátů a prolézáním autobazarů. Máme zkušené autorádce, kteří to udělají za vás.

Začneme tím, že si vyslechneme, co od nového auta očekáváte a pomůžeme vám upřesnit konkrétní detaily. Následně se pustíme do hledání a najdeme vám přesně ta auta, která nejlépe odpovídají vaší představě.

K vybraným vozům vám zašleme jejich detailní charakteristiky včetně komentářů, v nichž vás upozorníme na jejich výhody či možná rizika. Zároveň telefonicky ověříme jejich skutečnou dostupnost u prodejce.

Ověření historie

Ještě než se pustíme do prohlídky vozidla, prověříme, že je s ním všechno v pořádku po legální stránce. Na trhu se totiž objevují i auta, která jsou kradená, mají stočené kilometry nebo jsou zatížená leasingem.

Odhalíme skutečnou historii vozu

Vybrané vozidlo tedy ze všeho nejdříve prověříme v systému AUTOTRACER společnosti Cebia, který nám odhalí jeho skutečnou servisní historii včetně počtu najetých kilometrů v době technické kontroly auta. Bude-li vše v pořádku, pojedeme se na něj podívat a zhodnotíme za vás jeho reálný stav.

Testovací jízda a osobní kontrola

Rozhodnete-li se, že chcete auto vidět osobně, zajistíme vám prohlídku a testovací jízdu. Domluvíme vyhovující termín a pojedeme s vámi.

Zjistíte, zda vám auto sedí

Během prohlídky se podíváme na skutečný stav karosérie i interiéru a vyzkoušíme funkčnost všech ovládacích prvků, ať vás v případě koupě nic nepřekvapí. Můžeme to provést sami, nebo s vámi – je to na vás.

Testovací jízda vám umožní posoudit, zda vůz splňuje vaše očekávání a sedí vám. Vyzkoušíme jízdní vlastnosti automobilu. Pokud budete s autem spokojeni, vezmeme ho na technickou kontrolu v našem partnerském servisu.

Chcete si nechat dovézt auto pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR?

V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. Ale pozor. Levná auta v Česku jsou jen z dovozu šrotu.

Proč si tedy nechat auto dovézt i bez zázračné ceny?

1. Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 250.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.

2. Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli ze západu Evropy má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamních služeb.

3. Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky Autoimport group máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.

4. Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.